2 o'qli og'ir yuk ko'taruvchi servo joylashtirgich
Pozitsioner o'lchamlari

Tavsif
- Bu 2 o'qli L pozitsioneri qanday harakatlanadi?
1 o'q gorizontal ravishda 360 ° aylanishi mumkin, boshqa 1 o'q esa 360 ° chapga va o'ngga aylanishi mumkin
Payvandlash pozitsiyasi odatda ish stoli burilish mexanizmi va aylanish mexanizmidan iborat bo'lib, ish stolining ko'tarilishi, aylanishi va burilishi orqali ish qismi kerakli payvandlash yoki o'rnatish burchagida ish stoliga o'rnatiladi.
- Pozitsioner qanday ishlaydi?
Payvandlash pozitsionerlari seriyasi yon tomonga burilish turi, bosh va dumni aylantirish turi, bosh va dumni ko'tarish aylanish turi, bosh va dumning qiyalik turi va ikki tomonlama aylanish turi va boshqalar.
U payvandlash manipulyatori bilan avtomatik maxsus payvandlash mashinasiga aylanishi mumkin, shuningdek, payvandlashni avtomatlashtirishni amalga oshirish uchun robot periferik uskunalari va robot bilan mos keladi. Shuningdek, biz mijozlarning turli ish qismlari va texnologik talablariga muvofiq tayyorlangan payvandlash pozitsiyasini ham yaratishimiz mumkin.
Pozitsioner diametri
| Model | JHY4030L-080 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi klassi | F |
| Aylanuvchi patnis | Diametri 800 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Ilova
Avtomobil ehtiyot qismlari, velosiped qismlari, avtomobil qismlari, po'lat mebellar, yangi energiya, po'lat konstruktsiyalar, qurilish texnikasi, fitnes uskunalari va boshqalar.
Payvandlash pozitsionerimizning asosiy mahsulotlari
1 o'qli bosh-dumli aylanuvchi turdagi payvandlash pozitsioneri
1 o'qli vertikal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
1 o'qli gorizontal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
2 o'qli P tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli U tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli L tipidagi payvandlash pozitsioneri
3 o'qli gorizontal payvandlash pozitsioneri
3 o'qli yuqoriga-pastga buriladigan payvandlash pozitsioneri
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
1.Q: Sizning pozitsioneringiz mening Fanuc robotim bilan ishlay oladimi?
A: Ha
2. Pozitsioneringiz mening ABB robotim bilan sinxron harakatlana oladimi?
A: Ha, shunchaki pozitonerga robotingiz bilan bir xil markadagi motorni o'rnating.
3.S: Pozitsioner qanday boshqariladi?
A: JHY robotidan foydalanganda, u bizning robot boshqaruv tizimimiz tomonidan boshqarilishi mumkin; boshqa brend robotidan foydalanganda, biz robotingiz bilan ishlash uchun joylashtirgichni PLC shkafi bilan jihozlashimiz mumkin.






