6 eksa zanglamaydigan po'latdan yasalgan alyuminiy payvandlash robototexnika ish stantsiyasi
Tavsif
2 o'qli joylashtirgich ±180° gorizontal aylanish va teskari aylanishga erishishi mumkin.
Pozitsionerning aylanishi robot boshqaruv shkafi ostiga ulanadigan boshqaruv shkafi tomonidan boshqariladi. Payvandlash jarayonida u robot va pozitsioner o'rtasida sinxronlashtirilgan harakatlarni amalga oshirishi mumkin.
Ushbu joylashtirgich bir nechta burchak ostida payvandlanishi kerak bo'lgan ish qismlari uchun mos keladi va yanada moslashuvchan payvandlash ishlari uchun payvandlash robotlari bilan ishlatilishi mumkin, shuningdek, payvandlash samaradorligi va sifatini yaxshilaydi.
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | Diametri 800 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Robot ish joyi komponentlari
| Mahsulot | Miqdori |
| 6 o'qli payvandlash roboti | 1 to'plam |
| 2 o'qli joylashtirgich | 1 to'plam |
| Payvandlash quvvat manbai | 1 to'plam |
| Payvandlash mash'alasi | 1 to'plam |
| Boshqaruv qutisi | 2 dona |
| Mash'ala tozalash stansiyasi | 1 to'plam |
| Robot chiziqli rels | *m (ixtiyoriy) |
| Lazer sensori | 1 ta to'plam (ixtiyoriy) |
| Xavfsizlik yorug'lik pardasi | 1 ta to'plam (ixtiyoriy) |
| Xavfsizlik to'sig'i | *m (ixtiyoriy) |
Nima uchun bizni tanlash kerak?
1. Biz Xitoyda ishlab chiqaruvchi payvandlash robotlaridan biri.
2. Biz nafaqat robot ishlab chiqaruvchisi, balki pozitsionerlarni ham ishlab chiqaramiz.
3. Robotlashtirilgan integratsiyalashgan loyihalarda 10 yildan ortiq tajriba.
4. Robot boshqaruv tizimini boshqarish oson va ulardan foydalanish barqaror.
5. Robotni boshqarish tizimi 12 tagacha o'qni boshqarishi mumkin.
6. Mahsulotlarimiz Janubi-Sharqiy Osiyo, G'arbiy Osiyo, Yevropa, Shimoliy Amerika, Janubiy Amerika, Avstraliya va boshqa mamlakatlardagi 30 dan ortiq okruglarga sotildi.













