6 eksa zanglamaydigan po'latdan yasalgan alyuminiy payvandlash robototexnika ish stantsiyasi

Xususiyat
1. Robotning o'rnatilgan kabel dizayni robotga hech qanday to'siqsiz harakatlanish imkonini beradi va ish joyining joylashuvi ozoda va ozoda
2. Robot boshqaruv shkafi murakkab PLC disk raskadrovka va bo'sh joy egallashining oldini olish uchun 11 tagacha o'qni boshqarishi mumkin
3. JHY roboti va pozitsioner sinxronlashtirilishi mumkin va pozitsioner aylanayotganda robot bir vaqtning o'zida payvandlashi mumkin, bu esa ushbu ish stantsiyasini aylana shaklida payvandlash uchun ayniqsa mos qiladi.
4. Lazer sensorlari, xavfsizlik chiroqlari pardalari va xavfsizlik to'siqlari kabi keng turdagi yordamchi uskunalar mavjud.
5. Boshqaruv tizimi bir nechta payvandlash jarayoni paketlarini o'z ichiga oladi, bu esa turli xil ish qismlari uchun turli xil payvandlash rejimlaridan foydalanish imkonini beradi.
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4030D-080 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | Diametri 800 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Robot ish stantsiyasining komponentlari
1. Payvandlash roboti:
Turi: MIG payvandlash roboti-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG payvandlash roboti: BR-1510B, BR-1920B
Lazerli payvandlash roboti: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozitsiyalashtiruvchi
Model: JHY4030D-080
Turi: 1 o'qli gorizontal aylanadigan pozitsioner
3. Payvandlash quvvat manbai
Turi: 350A/500A payvandlash quvvat manbai
4. Payvandlash quroli
Turi: havo bilan sovutilgan qurol, suv bilan sovutilgan qurol, bosish-tortish quroli
5. Torch tozalash stansiyasi:
Model: SC220A
Turi: Avtomatik pnevmatik payvandlash mash'alasini tozalovchi
Boshqa robot ish joyi periferik qismlari
1. Robot harakatlanuvchi rels
Model: JHY6050A-030
2. Lazer sensori (ixtiyoriy)
Funktsiya: payvandlashni kuzatish, joylashishni aniqlash.
3. Xavfsizlik yorug'lik pardasi (ixtiyoriy)
Himoya masofasi: 0,1-2 m, 0,1-5 m; himoya balandligi: 140-3180 mm
4. Xavfsizlik panjarasi (ixtiyoriy)
5.PLC shkafi (ixtiyoriy)












