3 o'qli aylanadigan pozitsionerga ega 6 o'qli payvandlash robot qo'li
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | 1800X800mm / 2500X800mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 1600 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Tavsif
3 o'qli pozitsioner gorizontal ravishda bir butun sifatida aylantirilishi mumkin va ikkita ish stolini ag'darib, aylantirish mumkin, shunda ishchilar materialni yuklash va tushirish uchun shunchaki bir tomonda turishlari mumkin. Ishchilar mehnatini kamaytiradi va ish samaradorligini sezilarli darajada yaxshilaydi.
Siz stansiya tartibini yerdagi vaziyatga qarab o'zgartirishingiz mumkin. Siz tanlashingiz mumkin bo'lgan periferik uskunalar quyidagilarni o'z ichiga oladi: toza mash'ala stansiyasi, aylantiruvchi joylashtirgich, lazer kuzatuv tizimi, masofadan boshqarish pulti va boshqalar. Biz bepul texnologiya bo'yicha treninglarni taklif qila olamiz.
Variant uchun ikki xil 3 o'qli payvandlash pozitsioneri:
Chapdagi rasm: 3 o'qli gorizontal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
O'ngdagi rasm: 3 o'qli vertikal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
Ish qismingizga mos keladigan foydali yukni (standart foydali yuk 300kg/500kg/1000kg) va ish stoli o'lchamini (standart o'lcham 1800*800mm yoki 2500*800mm) tanlang! Biz shuningdek, sozlashni ham qabul qilamiz!
Materiallar
Zanglamaydigan po'latdan payvandlash
Alyuminiy payvandlash
Uglerodli po'latdan payvandlash
Galvanizli quvur/quvur/plastinka payvandlash
Sovuq rulonli payvandlash
Paket:Yog'och qutilar
Yetkazib berish vaqti:Oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
1. Payvandlash stantsiyasi uchun minimal konfiguratsiya qanday?
A: Bitta robot va bitta payvandlash stoli. Murakkab qismlar uchun pozitsioner kerak bo'lishi mumkin, agar siz yuqori ish samaradorligini istasangiz, ikkita pozitsioner yaxshi tanlovdir.
2. Payvandlash robot tizimining butun tarkibiga nimalar kiradi?
A: Butun payvandlash robot tizimiga robot qo'li, boshqaruvchi, payvandlash quvvat manbai, joylashtirgichlar, armatura, payvandlash tabancasi (mash'ala) tozalagichi, xavfsizlik chiroq pardasi xavfsizlik panjarasi va boshqalar kiradi.
3. Robot stantsiyasi tizimi atrof-muhit uchun yuqori talablarga egami?
A: Tegishli muhit: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (Kondensatsiya yo'q).











