avtomatik payvandlash robot yechimi

Ishonchli ish joyini qanday tanlaysiz?
Avval bizga ish qismining tafsilotlarini, masalan, ish qismi materiali, qalinligi, o'lchamlari, og'irligi haqida ma'lumot bering.
keyin talablaringizni ayting: kerakli payvandlash effekti, xavfsizlik ish muhiti va boshqalar
Keyin biz sizning ishlab chiqarish jarayoningiz haqida gaplashamiz, kesish ishlarini qanday bajarasiz? Detallar orasidagi farq kattami?
Nihoyat, biz mijozning ishlab chiqarish jarayoniga mos keladigan turli xil ilovalar va texnik xususiyatlar uchun mos robototexnika, pozitsionerlar, robot relslari, lazer sensorlari, xavfsizlik yorug'lik pardalari, xavfsizlik to'siqlari va boshqalarni tavsiya qilamiz.
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4030U-120 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Aylanuvchi patnis hajmi | 1200X650 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Haqiqiy vaznga qarang |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Robot ish stantsiyasining komponentlari
1. Payvandlash roboti:
Turi: MIG payvandlash roboti-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG payvandlash roboti: BR-1510B, BR-1920B
Lazerli payvandlash roboti: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozitsiyalashtiruvchi
Turli xil turlari: 1 o'q, 2 o'q, 3 o'qli joylashtirgich, foydali yuk: 300/500/1000kg yoki moslashtirilgan
3. Yer usti temir yo'li
Turi: 500/1000 kg yuk ko'tarish qobiliyati, ixtiyoriy ravishda ≥3 m uzunlik.
4. Payvandlash mashinasi
Turi: 350A/500A payvandlash mashinasi
Belgisi: uglerod po'lati, zanglamaydigan po'lat alyuminiy va galvanizli payvandlash uchun ishlatilishi mumkin
5. Payvandlash mash'alasi:
Turi: 350A-500A, havo bilan sovutilgan, suv bilan sovutilgan, bosish-tortish
6. Torch tozalash stansiyasi:
Turi: Avtomatik pnevmatik payvandlash mash'alasini tozalovchi
Funktsiya: payvandlash simini kesish, mash'alani tozalash, moy purkash
7. Lazer sensori (ixtiyoriy)
Funktsiya: payvandlashni kuzatish, joylashishni aniqlash.
8. Xavfsizlik yorug'lik pardasi (ixtiyoriy)
Funktsiya: odatda xavfsizlik yorug'lik pardasini to'sib qo'yish orqali odamlarni samarali himoya qilish uchun xavfsizlik devoriga o'rnatiladi
9. Xavfsizlik panjarasi (ixtiyoriy)
Funktsiya: Xodimlar xavfsizligini himoya qilish uchun uskunani izolyatsiya qilish uchun robot ish stantsiyasining chetiga o'rnatilgan
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun












