Yuqori aniqlikdagi RV reduktorli payvandlash pozitsioneri

Tavsif
● Payvandlash pozitsioneri ish stoli aylanish bloki, ag'darilish bloki va elektr boshqaruv tizimidan iborat.
● Pozitsionerning harakatini boshlash va to'xtatish tugmasi orqali tezda boshqarish mumkin.
● Boshqa uskunalar bilan bog'lanishni boshqarishning kengaytirish funktsiyasi.
● ixcham hajm, yaxshi ko'rinish, yengil vazn va oson ishlash afzalliklari bilan.
● Mijozning ish qismi va payvandlash jarayoniga muvofiq maxsus dizayn so'rov bo'yicha mavjud
Pozitsionerning aylanuvchi patnisi yumaloq yoki yuqoridagi shaklda tayyorlanishi mumkin.
Payvandlash aylanuvchi patnisining o'lchami va o'qning yuklanishi moslashtirilishi mumkin.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kabi boshqa robot brendlariga moslashtirilishi mumkin (motor chizmasi mijozlar tomonidan taklif qilinishi kerak, keyin biz motor chizmasiga asoslanib o'rnatish teshigini qoldiramiz)
PLC shkafi ixtiyoriy.
Pozitsioner diametri
| Model | JHY4030U-120 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi klassi | F |
| Ish stoli | 1200 * 650 mm / diametri 1200 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Payvandlash pozitsionerimizning asosiy mahsulotlari
1 o'qli bosh-dumli aylanuvchi turdagi payvandlash pozitsioneri
1 o'qli vertikal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
1 o'qli gorizontal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
2 o'qli P tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli U tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli L tipidagi payvandlash pozitsioneri
3 o'qli gorizontal payvandlash pozitsioneri
3 o'qli yuqoriga-pastga buriladigan payvandlash pozitsioneri
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
Savol: Biz savdo kompaniyasi yoki ishlab chiqaruvchimizmi?
A: Biz 10 yildan ortiq tajribaga ega ishlab chiqaruvchilarmiz.
Savol: O'zingizning payvandlash robototexnikangiz bormi?
A: Ha. Biz shuningdek, robototexnika ishlab chiqaruvchisi hammiz.
Savol: Sizning fabrikangiz qayerda joylashgan? U yerga qanday tashrif buyurishim mumkin?
A: Fabrikamız Xitoyning Wuxi shahrida joylashgan.
Savol: Mahsulot sifatiga qanday kafolat bera olasiz?
A: Bizda ishlab chiqarish jarayonida qat'iy sifat nazorati tizimi mavjud va mijozlar yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bizga tashrif buyurishlarini kutib qolamiz.
Savol: Kafolat muddati qancha?
A: Bir yil.






