Motor servo bilan yuqori aniqlikdagi payvandlash pozitsioneri
Pozitsioner o'lchamlari

Tavsif
2 O'QLI SERVO POZITSIONERI
- Payvandlash robot tizimlari uchun pozitsionerlar
Murakkab ish qismlarini ko'p burchakli payvandlash uchun 1 o'q gorizontal ravishda aylantirilishi mumkin, boshqa o'q esa yuqoriga va pastga aylantirilishi mumkin.
- Pozitsioner robot bilan bir xil haydash moslamasidan foydalanadi va yuqori tezlik, yuqori aniqlik va yuqori yuk ko'tarish qobiliyatiga ega
- Yuqori payvandlash sifatini ta'minlaydi
- Yaxshilangan ruxsat etilgan moment, inersiya va yuk ko'tarish qobiliyatiga ega ixcham korpusga erishish mumkin
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kabi boshqa robot brendlariga moslashtirilishi mumkin (motor chizmasi mijozlar tomonidan taklif qilinishi kerak, keyin biz motor chizmasiga asoslanib o'rnatish teshigini qoldiramiz)
PLC shkafi ixtiyoriy.
Pozitsioner diametri
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi klassi | F |
| Ish stoli | Diametri 800 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg (>500kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
1.Q: Fanuc/abb/kuka/yaskawa robotim uchun sizning pozitsioneringizdan foydalana olamanmi?
A: Ha. Lekin motorni o'zingiz taklif qilishingiz va o'rnatishingiz kerak.
2. Savol: Sizning pozitsiyangiz robotingiz bilan sinxron ravishda harakatlana oladimi?
A: Ha.






