Yuqori samarali 3 o'qli aylanadigan payvandlash pozitsioneri
Pozitsioner o'lchamlari

Tavsif
● Ushbu 3 o'qli pozitsioner ish stoli aylanish bloki, ramka gorizontal aylanish bloki va elektr boshqaruv tizimidan iborat.
● Bitta joylashtirgichda 2 ta ishchi stol, ish qismini bir tomonga yuklash va tushirish bilan ishlaydi, samaradorlik juda yaxshilandi va joy siqildi
● Pozitsionerning harakatini boshlash va to'xtatish tugmasi orqali tezda boshqarish mumkin.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kabi boshqa robot brendlariga moslashtirilishi mumkin (motor chizmasi mijozlar tomonidan taklif qilinishi kerak, keyin biz motor chizmasiga asoslanib o'rnatish teshigini qoldiramiz)
PLC shkafi ixtiyoriy.
Pozitsioner diametri
| Model | JHY4030S-180 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi klassi | F |
| Ish stoli | 1800 * 800 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 1600 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Payvandlash pozitsionerimizning asosiy mahsulotlari
1 o'qli bosh-dumli aylanuvchi turdagi payvandlash pozitsioneri
1 o'qli vertikal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
1 o'qli gorizontal aylanadigan payvandlash pozitsioneri
2 o'qli P tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli U tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli L tipidagi payvandlash pozitsioneri
2 o'qli ko'taruvchi L tipidagi payvandlash pozitsioneri
3 o'qli gorizontal payvandlash pozitsioneri
3 o'qli yuqoriga-pastga buriladigan payvandlash pozitsioneri
2 o'qli zaxira sozlanishi bosh-dum payvandlash pozitsioneri
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
Savol: Biz savdo kompaniyasi yoki ishlab chiqaruvchimizmi?
A: Biz 10 yildan ortiq tajribaga ega ishlab chiqaruvchilarmiz.
Savol: O'zingizning payvandlash robototexnikangiz bormi?
A: Ha. Biz shuningdek, robototexnika ishlab chiqaruvchisi hammiz.
Savol: Pozitsionerni mijozning logotipiga qo'yish mumkinmi?
A: Ha, biz unga o'zingizning logotipingizni qo'yishimiz mumkin.
Savol: Mahsulot sifatiga qanday kafolat bera olasiz?
A: Bizda ishlab chiqarish jarayonida qat'iy sifat nazorati tizimi mavjud va mijozlar yetkazib berishdan oldin mahsulot sifatini tekshirish uchun bizga tashrif buyurishlarini kutib qolamiz.
Savol: Kafolat muddati qancha?
A: Bir yil.






