2 o'qli rotatorli mig tig payvandlash robot qo'li

Tavsif
Turli xil yirik metall buyumlar va murakkab qismlarni avtomatik payvandlash, tikuv payvandlash va penetratsion payvandlash uchun javob beradi.
Robot Xitoy Intellektual mulk idorasining patent sertifikatidan va eksport CE sertifikatidan o'tgan.
2 o'qli pozitsionerning foydali yuki va aylanuvchi patnis o'lchamini sozlash mumkin.
Ushbu robot payvandlash stantsiyasi odatda oddiy uskunalarni moslashuvchan joylashuv bilan sozlaydi. Siz stansiya joylashuvini yerdagi vaziyatga qarab o'zgartirishingiz mumkin. Siz tanlashingiz mumkin bo'lgan periferik uskunalar quyidagilarni o'z ichiga oladi: toza mash'ala stantsiyasi, aylantiruvchi joylashtirgich, lazer kuzatuv tizimi, masofadan boshqarish qutisi va boshqalar. Biz bepul texnologiya bo'yicha treninglarni taklif qila olamiz.
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4050L-080 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | Diametri 800 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Materiallar
Zanglamaydigan po'latdan payvandlash
Alyuminiy payvandlash
Uglerodli po'latdan payvandlash
Galvanizli quvur/quvur/plastinka payvandlash
Sovuq rulonli payvandlash
Ilova
Avtomobil ehtiyot qismlari, velosiped qismlari, avtomobil qismlari, po'lat mebellar, yangi energiya, po'lat konstruktsiyalar, qurilish texnikasi, fitnes uskunalari va boshqalar.
Paket:Yog'och qutilar
Yetkazib berish vaqti:Oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
Savol: Menga mos robotni tavsiya qilishingiz uchun qanday ma'lumotlarni taqdim etishim kerak?
Javob: Iltimos, ish qismining batafsil chizmalarini, jumladan, material, qalinligi, payvandlash holati, o'lchamlari va og'irligini taqdim eting.
Savol: Mahsulotimiz uchun moslashtirilgan xizmatni taqdim eta olasizmi?
Javob: Ha. Biz sizga o'zingizning mahsulotingizga muvofiq professional robot payvandlash tizimi yechimlarini taqdim etamiz. Faqat siz bizga batafsil mahsulot chizmalarini va payvandlash talablarini yuborishingiz kerak, shundan so'ng biz siz uchun moslashtirilgan texnik taklifni taqdim etamiz.
Savol: Menga dastur videolarini ko'rsata olasizmi?
Javob: Albatta. Siz bizning barcha ilova videolarimizni Youtube kanalimizda "JHY industrial robot" deb qidirib ko'rishingiz yoki savdo kompaniyamizdan sizga yuborishni so'rashingiz mumkin.
Savol: Mahsulotimiz uchun payvandlash sifatini bilmoqchiman, nima qilishim kerak?
Javob: Siz namunalaringizni sinov payvandlash uchun fabrikamizga yuborishingiz mumkin. Payvandlashni sinovdan o'tkazgandan so'ng, biz sizga ma'lumotnoma uchun payvandlash videosi va rasmlarini yuboramiz. Shuningdek, biz namunalarni tekshirish uchun sizga qaytarib yuboramiz.












