quvur tanki yoyli payvandlash robotining o'rnatilgan ish stantsiyasi
Pozitsionerning texnik parametri

Robot ish stantsiyasining komponentlari
1. Payvandlash roboti:
Turi: MIG payvandlash roboti-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG payvandlash roboti: BR-1510B, BR-1920B
Lazerli payvandlash roboti: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozitsiyalashtiruvchi
Model: JHY4010T-065
Turi: 1 o'qli boshcha joylashtirgichi
Pozitsionerning texnik parametri quyida ko'rsatilgan:
| Model | JHY4010T-065 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | 650 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
3. Payvandlash quvvat manbai
Turi: 350A/500A payvandlash quvvat manbai
4. Payvandlash mash'alasi
Turi: havo bilan sovutilgan mash'ala, suv bilan sovutilgan mash'ala, bosish-tortish mash'alasi
5. Torch tozalash stansiyasi:
Model: SC220A
Turi: Avtomatik pnevmatik payvandlash mash'alasini tozalovchi
Boshqa robot ish joyi periferik qurilmalari
1. Robot harakatlanuvchi rels
Model: JHY6050A-030
2. Lazer sensori (ixtiyoriy)
Funktsiya: payvandlashni kuzatish, joylashishni aniqlash.
3. Xavfsizlik yorug'lik pardasi (ixtiyoriy)
Himoya masofasi: 0,1-2 m, 0,1-5 m; himoya balandligi: 140-3180 mm
4. Xavfsizlik panjarasi (ixtiyoriy)
5.PLC shkafi (ixtiyoriy)
Xususiyat
1. Payvandlash tabancasi holatini elektr bilan sozlash, vaqt va kuchni tejash, qulay va tez.
2. Payvandlash tabancasining burchagi sozlanishi, turli xil payvand choklariga (dumba payvand choki, burchakli payvand choki va boshqalar) moslashishi mumkin.
3. Payvandlash tabancasi tebranish funktsiyasiga ega, tebranish parametrini boshqarish mumkin va moslashuvchanlik keng.
4. Boshcha joylashtirgichini sozlang, joylashtirgich aylana payvandlash chokini amalga oshirish uchun burchakni burish mumkin.
5. Pozisyoner sozlanishi qo'llab-quvvatlash g'ildiragi bilan loyihalashtirilishi mumkin, turli uzunlikdagi quvurlarga moslashtirilishi mumkin
6. Yarim avtomatik boshqaruv, moslashuvchan va ko'p qirrali uskunalar, tekis va chiroyli payvand choki.
7. Pozitsionerning aylanish o'qi servo motor tomonidan boshqariladi, aylanish tezligi aniq boshqarilishi mumkin va payvandlash jarayoni talablari aniq bajarilishi mumkin.
8. Payvandlash parametrlarini oldindan belgilash funksiyasi, payvandlash parametrlari tizimga yoki payvandlash parametrlariga yozib olishdan oldin oldindan o'rnatilishi mumkin. Payvandlash parametrlari keyingi safar xuddi shu spetsifikatsiyadagi ish qismini payvandlashda bevosita ishlatilishi mumkin.












