Motor servo bilan quvurlarni burab payvandlash pozitsioneri
Pozitsioner o'lchamlari

Tavsif
- Ushbu quvur payvandlash pozitsioneri quvurlarni g'altaklashdan tortib, shassi komponentlari yoki ko'cha chiroqlari ustuni kabi juda uzun qismlarni joylashtirishgacha bo'lgan turli xil ilovalar uchun ishlatiladi.
- Payvandlash pozitsionerlari quvurlar, vallar, g'ildiraklar, tirsaklar va boshqa armaturalarni payvandlashda unumdorlikni sezilarli darajada oshiradi.
- Payvandlash aylanuvchi patronining o'lchami va o'qning yuklanishi moslashtirilishi mumkin, patronlar va tayanch g'ildiragi mavjud.

- Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kabi boshqa robot brendlariga moslashtirilishi mumkin (motor chizmasi mijozlar tomonidan taklif qilinishi kerak, keyin biz motor chizmasi asosida o'rnatish teshigini qoldiramiz)
- PLC shkafi ixtiyoriy.
Pozitsioner diametri
| Model | JHY4010T-050 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi klassi | F |
| Ish stoli | Diametri 500 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 400 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Ilova
Avtomobil ehtiyot qismlari, velosiped qismlari, avtomobil qismlari, po'lat mebellar, yangi energiya, po'lat konstruktsiyalar, qurilish texnikasi, fitnes uskunalari va boshqalar.
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
1.Q: Payvandlash psisionerlarini qanday tanlash mumkin?
A: Iltimos, bizga ish qismingizning og'irligi, o'lchamlarini aytib bering va uning payvandlash holatining fotosuratlarini ko'rsating, shunda biz sizga mos payvandlash pozitsiyasini tavsiya qilamiz.
2.Q: Fanuc/abb/kuka/yaskawa robotim uchun sizning pozitsioneringizdan foydalana olamanmi?
A: Ha. Lekin motorni o'zingiz taklif qilishingiz va o'rnatishingiz kerak.
3.Q: Siz buyurtma asosida tayyorlangan buyurtmani qabul qilasizmi?
A: Ha, biz joylashtirgichni turli xil yuk va ish stoli o'lchamlari bilan loyihalashimiz mumkin.







