Kichik qismlar uchun robotlashtirilgan payvandlash ish stantsiyasi
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4010U-050 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | Diametri 500 mm |
| Og'irligi | Haqiqiy vaznga qarang |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish qobiliyati 100 kg |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Robot ish stantsiyasining komponentlari
1. Payvandlash roboti:
Turi: MIG payvandlash roboti-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG payvandlash roboti: BR-1510B, BR-1920B
Lazerli payvandlash roboti: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozitsiyalashtiruvchi
Model: JHY4010U-050
Turi: 2 o'qli pozitsioner
3. Payvandlash quvvat manbai
Turi: 350A/500A payvandlash quvvat manbai
4. Payvandlash mash'alasi
Turi: havo bilan sovutilgan mash'ala, suv bilan sovutilgan mash'ala, bosish-tortish mash'alasi
5. Torch tozalash stansiyasi:
Model: SC220A
Turi: Avtomatik pnevmatik payvandlash mash'alasini tozalovchi
Boshqa robot ish joyi periferik qurilmalari
1. Robot harakatlanuvchi rels
Model: JHY6050A-030
2. Lazer sensori (ixtiyoriy)
Funktsiya: payvandlashni kuzatish, joylashishni aniqlash
3. Xavfsizlik yorug'lik pardasi (ixtiyoriy)
Himoya masofasi: 0,1-2 m, 0,1-5 m; himoya balandligi: 140-3180 mm
4. Xavfsizlik panjarasi (ixtiyoriy)
5.PLC shkafi (ixtiyoriy)
Payvandlash materiallari
Zanglamaydigan po'latdan payvandlash
Alyuminiy payvandlash
Uglerodli po'latdan payvandlash
Galvanizli quvur/quvur/plastinka payvandlash
Sovuq rulonli payvandlash
Ilova
Avtomobil ehtiyot qismlari, velosiped qismlari, avtomobil qismlari, po'lat mebellar, yangi energiya, po'lat konstruktsiyalar, qurilish texnikasi, fitnes uskunalari va boshqalar.
Paket:Yog'och qutilar
Yetkazib berish vaqti:Oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
Savol: Menga mos robotni tavsiya qilishingiz uchun qanday ma'lumotlarni taqdim etishim kerak?
Javob: Iltimos, ish qismining batafsil chizmalarini, jumladan, material, qalinligi, payvandlash holati, o'lchamlari va og'irligini taqdim eting.
Savol: Mahsulotimiz uchun moslashtirilgan xizmatni taqdim eta olasizmi?
Javob: Ha. Biz sizga o'zingizning mahsulotingizga muvofiq professional robot payvandlash tizimi yechimlarini taqdim etamiz. Faqat siz bizga batafsil mahsulot chizmalarini va payvandlash talablarini yuborishingiz kerak, shundan so'ng biz siz uchun moslashtirilgan texnik taklifni taqdim etamiz.
Savol: Kafolat muddati va yetkazib berish muddati qancha?
Javob: Kafolat muddati 12 oy. Yetkazib berish muddati depozitingizni olganingizdan keyin 30 kun ichida.
Savol: Mahsulotimiz uchun payvandlash sifatini bilmoqchiman, nima qilishim kerak?
Javob: Siz namunalaringizni sinov payvandlash uchun fabrikamizga yuborishingiz mumkin. Payvandlashni sinovdan o'tkazgandan so'ng, biz sizga ma'lumotnoma uchun payvandlash videosi va rasmlarini yuboramiz. Shuningdek, biz namunalarni tekshirish uchun sizga qaytarib yuboramiz.












