pisitor va yurish slayd rayli payvandlash robot xujayrasi
Tavsif
Odatda, payvandlash robotining qo'li uchun eng uzun masofa 2000 mm. Ish qismi 2000 mm robotdan foydalanish uchun juda katta bo'lganda, harakatlanuvchi yer relsi robotning harakatlanish uzunligini uzaytirishga yordam beradi. Boshqaruv shkafi, payvandlash quvvat manbai va boshqa jihozlar ham rels ustida turgan holda loyihalashtirilishi mumkin.
Boshqa tomondan, 1 o'qli bosh-dum pozitsioneri uzun ish qismini ushlab turishga va old va orqa payvandlashga erishish uchun aylantirishga yordam beradi.
Pozitsionerning texnik parametri
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | 1800X800mm / 2500X800mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 600 kg / Taxminan 800 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Harakatlanuvchi temir yo'lning texnik parametri
| Model | JHY6030A/6050A/6100A |
| Nominal kirish kuchlanishi | Bir fazali 220V, 50/60HZ |
| Motor izolyatsiyasi kalslari | F |
| Ish stoli | 500X500 mm (sozlanishi mumkin) |
| Og'irligi | Taxminan 450 kg |
| Maksimal yuk | Eksenel yuk ko'tarish ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg sozlanishi mumkin) |
| Takrorlanish | ±0,1 mm |
| To'xtash pozitsiyasi | Har qanday lavozim |
Paket: Yog'och qutilar
Yetkazib berish muddati: oldindan to'lov olinganidan keyin 40 kun
TSS
Savol: Payvandlash robotiga mos keladigan pozitsioner sotib olishim kerakmi?
Javob: Bu sizning ish qismingizning murakkabligiga bog'liq. Agar ish qismingiz murakkab bo'lsa, payvandlash robotiga mos keladigan pozitsioner sotib olishingiz kerak.
Savol: Menga mos robotni tavsiya qilishingiz uchun qanday ma'lumotlarni taqdim etishim kerak?
Javob: Iltimos, ish qismining batafsil chizmalarini, jumladan, material, qalinligi, payvandlash holati, o'lchamlari va og'irligini taqdim eting.
Savol: Mahsulotimiz uchun moslashtirilgan xizmatni taqdim eta olasizmi?
Javob: Ha. Biz sizga o'zingizning mahsulotingizga muvofiq professional robot payvandlash tizimi yechimlarini taqdim etamiz. Faqat siz bizga batafsil mahsulot chizmalarini va payvandlash talablarini yuborishingiz kerak, shundan so'ng biz siz uchun moslashtirilgan texnik taklifni taqdim etamiz.
Savol: Mashinani sozlash uchun muhandisni mamlakatimizga yubora olasizmi?
Javob: Ha. Biz sizning mamlakatingizga muhandisni o'rnatish va ishga tushirish, shuningdek, o'qitishda yordam berish uchun yuboramiz. Har qanday muammo bo'lsa, biz onlayn xizmatni ham taqdim eta olamiz.
Savol: Mahsulotimiz uchun payvandlash sifatini bilmoqchiman, nima qilishim kerak?
Javob: Siz namunalaringizni sinov payvandlash uchun fabrikamizga yuborishingiz mumkin. Payvandlashni sinovdan o'tkazgandan so'ng, biz sizga ma'lumotnoma uchun payvandlash videosi va rasmlarini yuboramiz. Shuningdek, biz namunalarni tekshirish uchun sizga qaytarib yuboramiz.












